O andělech

Anděl z původního hebrejského překladu znamená posel. Je to nadpřirozená duchovní bytost a velmi mocná.
Nebojte se žádat je o každodenní podporu, jsou kolem nás stále a jsou tady pro nás a my bychom se jim měli snažit naslouchat a tím pádem bychom mohli zvládat věci každodenního života lépe.
Andělé jsou myslitelé větší než si myslíte, rozumí nám a intuitivně nás chápou a tak se nám snaží díky intuici pomáhat. Zamysleli jste se někdy proč je spousta umělců vykresluje a proč je tolik různých krásných obrazů na kterých jsou andělé? Přátelí se. Vyznají se v proroctví, které je pro naši dobu hodně důležité, potřebujeme je po generace ať už v profesním či soukromém životě. Mají silnou milující vůli a tam , kde se chválí tam jsou i andělé, chvalte a budou kolem Vás. Jsou nositelé světla a vnáší nám do každé situace světlo - porozumění, harmonii, úlevu a hlavně všudypřítomnou lásku. Když potřebujete přivolejte si je.
 
Chtěli byste ručně vyrobeného andílka nosit stále u sebe či ho darovat?
Nabízíme andílky na klíče, na mobil, náušničky, přívěšky a mnoho dalšího. Můžete je nosit jen tak či pro ochranu, pro štěstí a jako dáreček vždy potěší. Navíc je můžete nosit spolu s léčivým hematitem, který Vám dodá elán do života, dobrou náladu, slouží k ochraně, léčení a posílené paměti a mnoho dalšího.
Vše se podrobněji dočtete na sperkyshamballa.cz
Pokud byste si přáli vyrobit k přívěšku na klíče či do auta i náušničky či přívěšek, budeme rádi když napíšete.
 
Budeme se těšit.