Velký čakrový anděl - přívěšek

Velký čakrový anděl - přívěšek
Dostupnost: Na skladě
Cena: 309,00 Kč
Množství:  

Krásný velký čakrový anděl.

 

Čakra v překladu znamená kolo a těch je v každém z nás 7 což je magické číslo, čakry slouží k životodárné energii našeho těla. Čakrami proudí vesmírná energie dovnitř a ven, proto je velmi důležité pro každého člověka udržovat si je v harmonii a v rovnováze, jelikož jakákoli nerovnováha může způsobit špatné vztahy, životní situace a nemoci. Rohodli jsme se pro Vaši ochranu vyrobit lehounké šperky, které budou obsahovat každou důležitou barvu Vaší dané čakry a ještě k tomu uděláte parádu :-)
 
A pamatujte pokud jsou čakry člověka v harmonii, je v harmonii i on sám.
 
1.čakra - červená barva - kořenová čakra - je spojena se zemí a s naší existencí, jako je jídlo, pitný režim.., pokud je zablokována způsobuje, že má člověk málo síly.
2.čakra - oranžová barva - sakrální čakra - sexuální čakra, emoce, mezilidské vztahy, tvořivá síla. Zablokovaní této čakry způsobuje sexuální chladnost.
3.čakra - žlutá barva - solar-plexus čakra je sídlo vůle osobnosti. Zablokování vede k pocitům ztráty odvahy a negativním myšlenkám.
4.čakra - zelená barva (růžová) - srdeční čakra - čakra lásky a vztahů, jde o vztahy, jak k sobě, tak k druhým i k celému světu. Pokud je zablokovaná je neschopnost lásku dávat i přijímat.
5.čakra - světle modrá barva - krční čakra - komunikační čakra, má na starosti projev vůle v živote. Při jejím zablokování může být porucha řeči, neschopnost se vjádřit.
6.čakra - tmavě modrá barva - čelní čakra - intuice a duchovní síly. Zablokování vede k odmítání duchovna a esoterična a k přízemním myšlenkám.
7.čakra - fialová barva - temenní čakra - božská energie z kosmu, sídlo božské energie v člověku. Je v harmonii pokud jsou v harmonii všechny ostatní čakry.
Štítky